تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

وبلاگ

 • رتبه اول گوگل به صورت تضمینی

  رتبه اول گوگل به صورت تضمینی

  رتبه اول گوگل به صورت تضمینی وعده ای است که برخی از افراد و شرکت های فعال در زمینه سئو به مشتریان خود می دهند. اما آیا چنین وعده ها و ضمانت هایی در عمل چقدر ضمانت اجرایی دارد و اصولا تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است؟ این سوالی است که پاسخ آن را در این مقاله خواهید یافت.

 • اهمیت طراحی سایت واکنش گرا (Responsive)

  اهمیت طراحی سایت واکنش گرا (Responsive)

  با افزایش محبوبیت و استفاده روز افزون تلفن‌ های همراه حتماً متوجه وب ‌سایت‌ هایی که در دستگاه‌ های مختلف مانند کامپیوتر شخصی، تبلت ها یا تلفن ‌های همراه ظاهری متفاوت دارند شده‌ اید.

  باید دانست یک وب‌سایت واکنش گرا متفاوت است با وب ‌سایت‌های موبایل دوست! اساساً وب‌ سایت‌ های موبایل دوست در موبایل‌ ها به‌ خوبی دیده خواهند شد، اما هنگام نمایش در دستگاه‌ هایی با وضوح بالاتر ممکن است دچار مشکل شوند، در حالی‌ که یک وب‌ سایت واکنش گرا به‌ گونه‌ ای طراحی می‌شود که در هر دستگاهی اعم از کامپیوترهای شخصی تا موبایل‌ های کوچک به‌ صورت صحیح دیده شود. در واقع وب‌ سایت‌ های واکنش گرا در هر دستگاهی با توجه به ابعاد آن سازگار می‌ شوند.

 • اصطلاحات سئو

  اصطلاحات سئو

  در این مقاله قصد داریم به اصطلاحات روز دنیا در زمینه سئو بپردازیم که تمام سئو کاران در سطح جهان از آن استفاده می کنند، بنابراین اگر شما به تازگی پا به عرصه پر قدرت سئو گذاشته اید و در اول راه هستید یا سئوکار ماهری نیستید حتما این مقاله را مطالعه نموده و به دانش خود اضافه نمایید.

 • ساختار کلی یک وب سایت در طراحی سایت

  ساختار کلی یک وب سایت در طراحی سایت

  هدف اکثر طراحان سایت، ساخت سایتی جذاب، کارآمد با دسترسی آسان است به صورتی که بتواند بازدیدگنندگان را برای انجام عملی متقاعد کند. ساخت چنین سایتی نیازمند طراحی گرافیکی مناسب، ساختاری ساده و مطالبی گیراست. پیشنهادهای که در ادامه مطلب مشاهده می نمایید، چهارچوب کلی از طراحی سایت را به نمایش می گذارد.

 • هشت نکته برای افزایش درآمد اینترنتی

  هشت نکته برای افزایش درآمد اینترنتی

  بازاریابی اینترنتی آنقدر وسیع و گسترده است که مقالات بیشماری همه روزه در رابطه با آن مطرح می شود. این مقاله نیز به نکات افزایش درآمد اینترنتی اشاره می کند که براساس یک تحقیق همه جانبه توسط غول های بازاریابی دنیا بدست آمده است.

 • چرخه زندگی

  چرخه زندگی

  این مقاله ارتباطی با زمینه فعالیت ما ندارد اما دوست داریم شمایی که اینجا هستید آنرا بخوانید! شاید شما هم فرد یا افرادی را مشاهده کرده باشید که از نظر اقتصادی وضع مالی بسیار خوبی دارند اما شاد نیستند، با خانواده مشکل دارند و یا ممکن است از نظر سلامتی دچار مشکل باشند، یا برای کاهش استرس دارو مصرف می کنند. به عنوان مثالی دیگر از افراد جامعه، می توان به تعدادی از بازیگران و ورزشکاران خارجی و وطنی اشاره نمود که از نظر فردی و اجتماعی در جایگاه بسیار بالایی هستند اما معمولاً در بخش خانواده دچار مشکل می شوند و زندگی متزلزلی دارند. برعکس این افراد هم وجود دارند که از سطح درآمدی متوسطی برخوردار هستند اما زندگی شادی در کنار خانواده دارند نمونه این مورد را در زندگی اکثر خانواده های قدیمی می توان مشاهده کرد.

 • چرا شما به وب سایت نیاز دارید؟

  چرا شما به وب سایت نیاز دارید؟

  در این مقاله قصد داریم دلایلی که ممکن است یک وب سایت کسب و کار شما را متحول کند توضیح دهیم. این مقاله به شما می گوید که چگونه یک وب سایت به شما کمک می کند و اصلا چرا شما به یک وب سایت نیاز دارید؟

 • کسب درآمد از اینترنت از طریق تبلیغات و جذب آگهی

  کسب درآمد از اینترنت از طریق تبلیغات و جذب آگهی

  کسب درآمد از اینترنت از طریق تبلیغات یکی از رویاهای افرادی است که پا به بازار اینترنت می گذارند. اکثر افرادی که ما در این سال ها با آنها مواجه شده ایم چنین ایده ای در سر دارند و فکر می کنند که فکر کردن به مدل اقتصادی و کسب درآمد سایت اصلا اهمیتی ندارد و صرفا با این امید اقدام به سرمایه گذاری و راه اندازی سایت می کنند که پس از مدتی بازدید سایتشان افزایش پیدا می کند و از این طریق می توانند درآمد کسب کنند. اما این موضوع چقدر به واقعیت نزدیک است؟ در این مقاله سعی داریم به این موضوع بپردازیم.

 • استراتژی سئو در طراحی وب سایت

  استراتژی سئو در طراحی وب سایت

  استراتژی سئو که در معنای پیاده سازی اصول سئو درون صفحات طراحی سایت On-Page SEO و نیز خارج از صفحه طراحی وب سایت و بصورت Off-Page SEO می باشد. استراتژی سئو سایت در تقویت بازاریابی اینترنتی بسیار موثر عمل می نماید. با توجه به رقابت شدیدی که در محیط اینترنت وجود دارد توجه به بهینه سازی سایت می تواند اثرگذاری خود را سودآوری بیشتر ایجاد نماید.

 • هشت راه بهینه سازی سایت برای موبایل

  هشت راه بهینه سازی سایت برای موبایل

  هنگامی که در جهان، دستگاه های تلفن همراه بیشتر از رایانه های رومیزی توجهات را به خود جلب کردند، طراحان بیشتر بر تجربه کاربر از ظاهر سایت متمرکز شدند. اگرچه که واسط کاربری در طراحی های سازگار با موبایل، نقش مهمی ایفا می کند اما تجربه کاربر از ظاهر سایت هم به همان اندازه مهم است. خصوصاً اکنون که تنوع دستگاه ها زیاد است و به تبع آن تجربیات کاربران نیز متفاوت خواهد بود.

 • روش های بهینه سازی URL مناسب

  روش های بهینه سازی URL مناسب

  بهینه سازی URL یکی از مهم ترین و اساسی ترین مؤلفه های سئو است. در بسیاری از وب سایت ها به دلیلی مناسب نبودن URL ها شما از آنها سر در نمی آورید. در ادامه به دستور العمل هایی برای ایجاد بهینه سازی URL مناسب که هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو جذاب باشد، می پردازیم.

 • PHP و ASP.NET از زبان مهندس علیرضا شیرازی

  PHP و ASP.NET از زبان مهندس علیرضا شیرازی

  مقایسه و انتخاب ابزارهای توسعه نرم افزار همواره یکی از بحثهای داغ برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار بوده است. از مقایسه C و پاسکال تا مقایسه VB و ++VC و Delphi و با ورود به عصر اینترنت مقایسه امکانات perl،پیتون،PHP،ASP و ASP.NET، JAVA  بحثهای بوده است که در فرومها و سایتهای تخصصی همواره به آن پرداخته شده است. البته خیلی اوقات این قضیه از یک بحث فنی تبدیل به بحثی صرفا براساس علاقه و تعصب برنامه نویسان تبدیل شده یا اینکه مقایسه تبلیغاتی برای نمایش ضعف رقیبان و قدرتهای یک ابزار خاص بوده است.

 • طراحی سایت با ASP.NET بهتر است یا PHP

  طراحی سایت با ASP.NET بهتر است یا PHP

  مقایسه زبان php و asp.net برای طراحی سایت بحثی طولانی و تمام نشدنی است. اکثر شرکت ها و برنامه نویسانی که یک زبان برنامه نویسی را یاد می گیرند علاقه مند به دفاع کردن از آن زبان هستند و بعضا دلایل غیر منطقی و غیر علمی برای کار خودشان دارند. در واقع زبان های برنامه نویسی ابزار هستند و در صنعت نرم افزار نیروی انسانی و تخصص است که حرف اول را می زند نه یک زبان برنامه نویسی. یک برنامه نویس بد با هر زبانی میتواند یک برنامه ضعیف، کند، غیر ایمن و سرشار از باگ را تولید کند و یک برنامه نویس خوب با یک زبان قدیمی نیز می تواند یک برنامه خوب بنویسد.

 • تفاوت سایت های داینامیک و سایت های استاتیک

  تفاوت سایت های داینامیک و سایت های استاتیک

  در زبان فارسی به وب سایت های داینامیک (Dynamic)، پویا و به وب سایت های استاتیک (Static)، ایستا می گویند. حال به تفاوت وب سایت های پویا و ایستا می پردازیم.

 • چند روش برای تبلیغات مشاغل نوپا

  چند روش برای تبلیغات مشاغل نوپا

  تاکتیک‌های متعددی در زمینه تبلیغات مشاغل وجود دارد. اما این موارد مناسب مشاغل نوپا و کوچک هستند که امکان هزینه فراوان برای تبلیغات ندارند.

 • تاثیر رنگ در تبلیغات

  تاثیر رنگ در تبلیغات

  استفاده از یک رنگ بخصوص در تبلیغ یک کالا یا خدمات بخصوص، حتما پیام ویژه‌ ای برای مخاطب به همراه دارد. این رنگ انتخاب شده می‌تواند تاثیر مثبت یا منفی بر ذهن مخاطب گذاشته و نظر او را جذب یا دفع کند. پس برای طراحی لوگو و انتخاب رنگ حتما با یک متخصص تبلیغات مشورت کنید. با اینکه مهم‌ترین عنصر در کار و تجارت شما رنگ نیست اما اولین چیزی است که مخاطب تجارت شما با آن روبرو می‌شود رنگ است. پس چه بهتر که این رنگ در نگاه اول تاثیرگذار باشد.

 • آیا داشتن وب سایت یک ضرورت در دنیای امروز است

  آیا داشتن وب سایت یک ضرورت در دنیای امروز است

  امروزه به دلیل گستردگی و عمق فعالیت های افراد و شرکت ها نیاز به ابزاری برای معرفی و جذب حداکثری خواسته های خود احساس می شود. وب سایت ها برای هر شخصی همچون یک سفیر در تمام محلات شهر، شهر های کشور و کشور های جهان عمل می کند چرا که همیشه در دسترس است و از هر نقطه از جهان که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشیم می توانیم وب سایت مورد نظر را مشاهده نماییم. وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آن ها را در ادامه مطلب بیان خواهیم کرد.

 • چگونه رنگ‌ها باعث موفقیت یک سایت می‌شوند

  چگونه رنگ‌ها باعث موفقیت یک سایت می‌شوند

  ممکن است شما از اهمیت رنگ ها در طراحی سایت با خبر نباشید و برای شما آبی یا سبز بودن یک سایت مهم نباشد، حال جالب است بدانید که رنگ ها می توانند تفاوت های عمده و قابل توجهی را برای مخاطبان سایت شما به وجود بیاورند. در ورای هر رنگ و لحنی، موجی از تأثیرات روانی وجود دارد که در این پست قصد بررسی آنها را داریم.

 • انتخاب عنوان مناسب در صفحات سایت و نوشته ها

  انتخاب عنوان مناسب در صفحات سایت و نوشته ها

  یکی از مهمترین عواملی که در سئو و بهینه سازی سایت نقش مهمی دارد و باعث می شود که سایت شما و نوشته های شما در رتبه های بالاتری در نتایج جستجو گوگل ظاهر شود عنوان مناسب نوشته و سایت هست. عنوان همیشه مشخص می کند که مطلب و نوشته شما در مورد چیست و به همین دلیل اهمیت فوق العاده زیادی دارد که شما حتما باید به عنوان یک وبمستر یا وبلاگ نویس به این مورد دقت زیادی کنید و تاثیر آن را خواهید دید.

 • نه دلیلی که گوگل سایت شما را دوست ندارد

  نه دلیلی که گوگل سایت شما را دوست ندارد

  گاهی اوقات موتورهای جستجو از جمله گوگل نه تنها روند سعودی برای سایت شما قائل نیستند بلکه به صورت مداوم رتبه شما را کاهش می دهند. عوامل زیادی در این میان نقش دارند که در اینجا به 9 مورد مهم اشاره می کنیم. در صورتی که این نکات را به صورت دقیق مورد مطالعه و بررسی قرار دهید شاهد تغییرات به سزایی در رتبه سایت خود خواهید شد.

 • نحوه استفاده از تگ های h6, h5, h4, h3, h2, h1

  نحوه استفاده از تگ های h6, h5, h4, h3, h2, h1

  تگ های H یا Heading، تگ هایی هستند که ارزش کلمات را نشان میدهند و از ۶ تگ (h1, h2, h3, h4, h5, h6) تشکیل شده اند. بیشترین ارزش را تگ h1 و کمترین ارزش را تگ h6 دارد. برای استفاده از این تگ ها، مطالبی که میخواهید ارزش آن ها را به موتور های جست و جو بفهمانید را در درون این تگ ها بگذارید.

 • پنج کاری که باید در سئو از آنها دوری کنید

  پنج کاری که باید در سئو از آنها دوری کنید

  گاهی اوقات طراحان وب برای سئو کردن یک سایت کارهایی را انجام میدهند که نه تنها باعث بهینه شدن سایت نمی شود بلکه ضررهای جبران ناپذیری وارد می کند. در این مقاله قصد داریم به ذکر نباید ها در اجرای پروسه بهینه سازی بپردازیم. به خاطر داشته باشید افت رتبه وب سایت شما و عدم حضور در نتایج تا صفحات خیلی دور را پنالتی یا پنالایز شدن (penalize) می گویند.

 • چگونه رتبه سایت خود را در الکسا بالا ببریم

  چگونه رتبه سایت خود را در الکسا بالا ببریم

  الکسا یکی از بزرگترین و معتبر ترین وب سایت هایی است که رتبه هر وب سایتی در آن می تواند نقش مهمی در موفقیت آن داشته باشد که در این مقاله به راهکار های افزایش رتبه سایت در الکسا می پردازیم.

 • بهینه سازی موتورهای جستجو

  بهینه سازی موتورهای جستجو

  در بهینه سازی موتورهای جستجو پیچیدگی های زیادی وجود دارد، اما مسئله مهم این است که بسیاری از افراد در همان مراحل اولیه دچار مشکل می شوند و به مراحل پیچیده نمی رسند. در ادامه مطلب به توضیح اصلاحاتی که باید در بهینه سازی موتورهای جستجو انجام شود، می پردازیم.

 • بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

  اگر شما در بازاریابی اینترنتی تازه وارد هستید، در ابتدای کار، درک مفهوم بهینه سازی موتورهای جستجو کمی سخت خواهد بود. بهینه سازی، قابلیت بهبود یافتن یک صفحه اینترنتی یا یک مقاله در موتورهای جستجو می باشد. به محض این که صفحه سایت و یا مقاله، بهینه شد، سیستم های جستجو مثل گوگل، یاهو و یا بینگ قادر خواهند بود تا آن ها را رتبه بندی کرده و در فهرست خود بایگانی کنند.

 • نکات مهم در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

  نکات مهم در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

  اگر شما برای تبلیغات موتورهای جستجو یا بهینه سازی موتورهای جستجو برنامه ریزی کردید، اگر خود دست به کار شده اید یا از یک مشاور بازاریابی کمک گرفته اید، نکات کلیدی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. اگر شما این نکات را از دست بدهید، مشتری هایتان افزایش نخواهند یافت و نتیجه مطلوب مشاهده نخواهد شد. این نکات مهم در طراحی سایت در افزایش ترافیک و کسب نتایج مطلوب در بازاریابی اینترنتی بسیار مؤثر است.

 • افزایش ترافیک سایت از طریق طراحی سایت مناسب

  افزایش ترافیک سایت از طریق طراحی سایت مناسب

  برای این که بتوانید بازدیدکنندگان را به مدت بیشتری در وب سایت خود نگه دارید و آنها را به کلیک بیشتر در سایت خود تشویق کنید، نکاتی را در طراحی سایت ارائه می دهیم که بسیار مهم است.


  اولین نکته مهم در طراحی سایت این است که شما باید بدانید که بازدیدکنندگان سایت شما چه کسانی هستند و دنبال چه چیزی می گردند. به یاد داشته باشید که مهم ترین مسئله در اینترنت اطلاعات است. بازدیدکنندگان شما به دنبال آن هستند که بدانند کار اصلی شما چیست و برای دانستن آن با استفاده از کلمات کلیدی به سایت شما هدایت می شوند؛ پس در انتخاب کلمات کلیدی در طراحی سایت بسیار دقت کنید.

 • سوالاتی که نباید از یک طراح وب پرسید

  سوالاتی که نباید از یک طراح وب پرسید

  اگر قصد دارید که یک وب سایت داشته باشید اولین قدم شما پیدا کردن یک تیم طراحی وب است. گروهی که بتوانند ایده های ذهنی شما را به واقعیت تبدیل کنند. امروزه طراحی وب به عنوان یک رشته تخصصی در دانشگاه های معتبر دنیا تدرس می شود و افراد تخصص های مختلفی را در این رشته کسب می کنند.

Top