شرکت داده پردازان بهار آرام
شماره تماس 32235480-071
در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی تماس شما هستیم: 0917 1000 182
امروز: جمعه 8 مرداد 1395
طراحی گرافیکی زیبا برای سایت شما طراحی سایت به صورت کاملا پویا و داینامیک طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب بهینه سازی، سئو سایت آسوده خاطر از وب سایت خود لذت ببرید وب سایت های سازگار با انواع دستگاه های موبایل تحلیل و پیاده سازی وب سایت بر اساس نیاز شما کد نویسی بهینه و استاندارد

شرکت داده پردازان بهار آرام، طراحی سایت در شیراز، طراحی وب سایت در شیراز، سئو سایت، بهینه سازی سایت

طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب

طراحی و پیاده سازی سایت های شخصی

طراحی و پیاده سازی سایت های شرکتی

طراحی و پیاده سازی سایت های فروشگاهی

طراحی و پیاده سازی سایت های تبلیغاتی

طراحی و پیاده سازی سایت های ویژه مشاغل

طراحی و پیاده سازی سیستم های پرداخت الکترونیک

طراحی و پیاده سازی پرتال های سازمانی

طراحی و پیاده سازی پرتال های اطلاع رسانی و خبری

طراحی صفحات وب و قالب وب سایت

مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت

هاست و دامنه رایگان برای سفارش دهنده ها

طراحی سایت

تسلط کامل بر روی قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی تحت وب (Microsoft ASP.Net, Java, …) و نرم افزارهای گرافیکی (Adobe Photoshop ,Adobe Flash, …) این امکان را فراهم می کند تا بهترین طرح برای وب سایت شما انتخاب و به مرحله اجرا گذاشته شود.
 
 
بهار آرام با شناخت دقيق از وضعيت بازار و با توجه به فضای رقابتي حاكم بر آن، آمادگی خود را جهت طراحی سایت و بهينه سازی سايت شما در كوتاهترين زمان و با سرمايه مناسب و با كيفيت فوق العاده اعلام مي دارد. طراحی وب سایت در بهار آرام متناسب با نیازها و بودجه مشتری انجام می شود.
 

اول: طراحی گرافیک وب سایت زیبا و کاربرپسند به صورت اختصاصی:
وب سایتی با ظاهر زیبا می تواند کاربر را مجاب به ماندن در وب سایت کند، ولی این ظاهر زیبا باید کاربر پسند و طبق استانداردهای طراحی سایت باشد تا اولاً حس زیبا شناسی کاربران را تحریک کند و ثانیاً قابلیت استفاده و یا به اصطلاح (Usability) بالایی داشته باشد و این یعنی نحوه قرار گرفتن اجزا یک صفحه وب سایت، یعنی چگونه هدایت کاربران در سایت.
 

دوم: طراحی HTML و CSS سایت طبق استانداردهای کنسرسیوم وب:
منظور از طرح HTML , CSS استاندارد این است که این صفحات باید طبق استاندارد های سازمان جهانی وب W3C معتبر و صحیح شناخته شود. از جمله مزایای این کار می توان به نمایش یکسان در مرورگرهای متفاوت، کاهش حجم صفحات و افزایش سرعت بارگزاری وب سایت اشاره کرد.
 

سوم:بهینه سازی و افزایش سرعت بارگزاری صفحات بر اساس استانداردهای گوگل و یاهو:
دو سایت یاهو و گوگل برای این امر استانداردهایی را معرفی نموده اند که رعایت آنها برای افزایش سرعت بارگزاری و نمایش سایت شما در نتایج جستجو،  خصوصا برای خطوط اینترنت کم سرعت ایران اهمیت زیادی دارد.
 

چهارم: در دسترس بودن برای تمامی دستگاههای دیجیتال از جمله موبایل:
در کشور های پیشرفته دوستاران اینترنت کمتر وقت خود را با کامپیوتر شخصی در اینترنت می گذرانند و بیشتر علاقه مندند تا با دستگاههای دیجیتالی مختلف از جمله موبایل به مرور اینترنت بپردازند. در نتیجه اگر نسخه موبایل وب سایت موجود در دسترس نباشد آنگاه بسیاری از بینندگان سایت خود را از دست خواهیم داد. ساخت نسخه موبایل نیازمند دانش متفاوت نسبت به ساخت وب سایت معمولی است.